Çok Kameralı Reji Sistemi Nedir?

Çok Kameralı Reji Sistemi  Nedir?

Çok kameralı reji sistemi genellikle canlı yayınlar esnasında kullanılan birden çok kameranın reji merkezinden yönetilmesi de mümkün olan bir sistemdir. Genellikle çok kapsamlı yayınlarda kullanılan bu sistemin profesyonel bir bakış açısını yansıtır. Toplantı, kongre, seminer, canlı yayın, konser gibi diğer organizasyonlar için çoklu kamera ve reji sistemi kullanılarak yapılan organizasyonlara rejili prodüksiyon hizmetleri denilmektedir.

 Çok Kameralı Reji Sistemi  Nedir?

   Çok kameralı reji sistemi genellikle canlı yayınlar esnasında kullanılan birden çok kameranın reji merkezinden yönetilmesi de mümkün olan  bir sistemdir. Genellikle çok kapsamlı yayınlarda kullanılan bu sistemin profesyonel bir bakış açısını yansıtır. Toplantı, kongre, seminer, canlı yayın, konser gibi diğer organizasyonlar için çoklu kamera ve reji sistemi kullanılarak yapılan organizasyonlara rejili prodüksiyon hizmetleri denilmektedir.


      
   Rejili prodüksiyon hizmetlerinde çoklu kamera ihtiyacı olan organizasyonlarda, kameralar bir yönetmen aracılığıyla yönetilir. Farklı kameralardan da yardım alarak farklı kadrajların da yardımıyla görüntüleri yayınlamaktadır.Yönetmen farkılı kamera açılardan arasından en çarpıcı olanları tercih ederek izleyici kitleye iyi bir şekilde etkileyecek açılarıyakalamaya çalışır.

   Kurum ya da markanızı temsil edecek tüm organizasyonların kurum ve marka değerinizi yansıtacak şekilde profesyonel bir biçimde düzenlenmesi büyük önem taşımaktadır. Bu da doğru çekim ve doğru ekipman sayesinde mümkün olurmaktadır. Siz de kurum kültürünün başarılı bir şekilde yansıtılması ve kalitenin ön plana çıkması istiyor iseniz çok kameralı reji sistemi tercihinde bulunabilirsiniz. Bu noktada profesyonel bir rejili prodüksiyon hizmetleri almanız, organizasyonunuzun profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi için birincil öneme sahiptir.

   Organizasyonlarınızda gereken çok kameralı ve rejili prodüksiyon hizmetleri için güçlü sektör deneyim ve bir çok canlı yayınlardan edindiği tecrübeler ile Artı Bir Yapım olarak her zaman en iyi hizmeti vermeye hazırız.