Kiralık Sony A7 S3

Sony'nin yeni kamerası olan A7 S3 ekipman parkurumuzda yerini aldı. Görüntü yönetmenlerinin beğenisini alan Sony A7S3 ile çekimlerinizde fark yaratabilirsiniz. Sony A7S3 Hemen Kiralamak için bizi arayın.
Günlük Kiralama Ücreti : 450 TL + KDV

Kiralık Sony A7 S3

Sony A7S3 modelinden bir önceki model olan A7 S2 kullanıcılarının beğenisini almış olsada yeni model ile beklenen yenilikleri de ekleyerek çekimlerde fark yaratmanıza imkan veriyor.

Birçok kullanıcıdan tam not alan kamera özellikle auto focus özelliği ile beğeni kazanıyor. A7s2 modeli İSO performansı ile gündeme gelmişti ki yueni model ile Sony kendini çok daha ileri seviyeye taşıdı.

Kamera'nın rakiplerine fark attığı bir başka özelliği de ısınma probleminin olmayışı. Canon gibi diğer markalar çok kısa sürede ısınırken A7 s3 ısı problemi yaşamıyor. Sony A7 S3 24 Mp full Frame Cmos Sensöre Sahip. 

Bütün bunlara ek olarak Sony A7S II ve diğer Sony kameralara göre daha yüksek olan 100MB kayıt seçeneğinin olması post prodüksiyon aşamasında daha iyi renk yapabilmeye olanak tanıyor.  Artı Bir Prodüksiyon olarak Kiralık Sony A7 S3 modelini ekipman parkurumuza ekledik. 

Kiralamak ve kamera hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 

 

Benzer Ekipmanlarımız

Kiralık Black Magic Video Assist

150 + KDV

1 Günlük

Kiralık Jimmy Jib

1500 + KDV

1 Günlük