Kiralık Fujifilm XT4 Kamera

Kiralık Fujifilm X-T4 modeli fujifilm markasının en güçlü X serisi kamerasıdır. Fotoğraf veya videoda oldukça başarılı olan kamerayı ekipman parkurumuzdan kiralayabilirsiniz. FujiFilm XT4 Hemen Kiralamak için bizi arayın.
Günlük Kiralama Ücreti : 350 TL + KDV

Kiralık Fujifilm XT4 Kamera

Kiralık Fujifilm X-T4 modeli 4. kuşak X-Trans CMOS 4 sensöre sahip bir kameradır. Yeni geliştirilen kamerada dahili bir resim sabitleme özelliği vardır. Oldukça başarılı olan bu sabitleme özelliği ile elde yapılan çekimlerde sarsıntısız bir sonuç elde etmenize olanak sağlıyor.

Profesyonel Fotoğrafçı ve videografçıların taleplerini karşılayabilecek birçok özelliklere sahip olan kamera Auto Focus özelliği ile göz dolduruyor. Focus takip özelliği oldukça başarılı olan kamera Gimbal ile yapılan çekimlerde çok iyi sonuçlar veriyor. 

Düşük ışık performansı ve fujifilmin kendi objektifleriyle keskin video sonuçları kullanıcıları için memnun edici. Ayrıca Ekranın dönüyor olması kullancılara büyük kolaylık sağlıyor. Kamera ayrıca 240 fps kayıt yapıyor. Bu kare sayısı slowmotion çekim yapmayı sevenler için bir tercih sebebi oluyor.

 

Kiralık Fujifilm XT4 Kamera


FUJİFİLM XT4 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 

 

Benzer Ekipmanlarımız

Kiralık Prompter Kamera Önü

750 + KDV

1 Günlük