Kiralık Atem Mini

Dünyanın en küçük reji masası ve canlı yayın stream cihazı. Kiralık Atem Mini ile internet canlı yayınlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Youtube, İnstagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarına yayın yapmak için bilgisayarınıza bağlamanız yeterli
Günlük Kiralama Ücreti : 250 TL + KDV

Kiralık Black Magic Atem Mini

Dünyanın en küçük resim masası ve stream cihazı olan Black Magic Atem Mini cihazı Adet HDMI girişi mevcuttur. Atem Mini cihazı ile sosyal medya platformlarına veya internet sayfalarına hızlı ve kolayca canlı yayaınlar yapabilirsiniz. 
Atem Mini cihazını Type-C çıkışından bilgisayarınızın USB girişi ile bağlantı kurmanız canlı yayına geçmeniz için yeterli olacaktır. 

Atem Mini cihazına 4 Adet video kamera veya video kaynağı bağlayabilirsiniz. 1 Adet HDMI çıkışı olan Atem Mini cihazından başka bir yere görüntü çıkışı verebilirsiniz. Bu çıkış sayesinde Atem Mini ile seçtiğiniz kamera çıkışa gidecektir.

Stream yani internet ortamına canlı yayın yapmak için Atem Mini cihazının Type-C çıkışı ile bilgisayar arasında bağlantı kurduktan sonra OBS gibi yardımcı programlarla canlı yayınlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.
OBS programı, Facebook, İnstagram, Youtube Twitter gibi platformlara canlı yayın yapabilen ücretsiz bir stream programıdır. 

Black Magic Atem Mini cihazının diğer marka cihazlarda bulunmayan en göz alıcı özelliği ise HDMI girişlerinde bulunan senkronizasyon özelliğidir. Bu özelik sayesinde kaynaklardan giriş yaptığınız çözünürlük ve Frame farklarını otomatik senkronize ediyor. 


Kiralık Atem Mini ile picture in picture izelliği ile canlı yayınlarınızda sunum gibi yayınlarda 2 videoyu aynı ekranda toplayabilirsiniz.

Black Magic Atem mini 1920x1080 60fps'e kadar stream ve yayın yapabilme özelliğine sahiptir.

Atem Mini'yi ayrıca Skype, Zoom gibi toplantı programlarına profesyonel kamera bağlayabilmek için de kullanabilirsiniz. 

2 Adet 3,5 mm mini jak analog girişleri de mevcuttur. Chaz üzerinden tüm kanalların seslerini açma-kapama ve ses seviyelerini ayarlama tuşlarına erişebilirsiniz.

Son yıllarda popüler hale gelen sosyal medya, online toplantı, online seminer gibi etkinliklerde kullanabileceğiniz Black Magic Atem Mini'yi satın almak yerine kiralayabilirsiniz.

Tüm Kiralık Reji ekipmanları ve canlı yayın sistemlerimizi incelemek için TIKLAYINIZ

Benzer Ekipmanlarımız

Kiralık Sony A7 S3

450 + KDV

1 Günlük

Kiralık Vmix Stream Bilgisayarı

750 + KDV

1 Günlük