Ceza Konseri İçin 6 Kameralı Reji Kurulumu Yaptık

Volkswagen Arena'da yapılan Ceza Konseri İçin 6 Kameralı Reji Kurulumu Yaptık. Artı Bir İnstagram sayfası için organize edilen Artıbir Fest için yapılan yayını anlık 10000 kişi izlerken yayında 6 Kamera kullanıldı.

Ceza Konseri İçin 6 Kamera Reji Kurulumu Yaptık


Artı Bir İnstagram sayfasının organize ettiği Artı Bir Fest etkinliği için İstanbul Volkswagen Arena'da düzenlenen Ceza Konseri için 6 Kameralı Reji Kurulumu yaptık. Ses, Sahne ve Işık hazırlıkları Türkiye'de yapılan online yayınlar için oldukça gösterişliydi. Herşey online bir konser gibi değil, adeta onbinlerin katılacağı bir yaz konseri gibiydi. Artı Bir sayfası bu işi gerçekten ciddiye alıyor ve Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyordu. Ulusal Gazetelere de konu olan etkinlik köşe yazarlarının da dikkatinden kaçmadı. Birçok köşe yazarı konuyu köşesine taşırken Artıbir Fest etkinliği haftada 2 konser ile 6 hafta yapıldı. Online Festivalde yapılan tüm yayınları Artı Bir Yapım olarak izleyiciye ulaştırmanın mutluluğunu yaşadık. Ceza Konserine  6 kameralı reji kurulumu yaptık. 1 Jimmy Jib kamera ve 5 Aktüel olmak üzere 6 kameralı yapılan yayında anlık 10.000 kişiden fazla izleyici vardı. 

Ceza Konseri

Black Magic Ursa Pro kameralar ile çekilen yayında ekibin motivasyonu oldukça yüksekti. Yayın başladığında herşeyin hatasız bir şekilde tamamlanması için tüm detaylar düşünülmüş ve birçok ekipman yedekli olarak kurulmuştu. Yayın Yönetmeni Umut Karadağ rahattı hem yılların deneyimi hem de ekibine güvenen yönetmen hazırlıklar bittiğinde güzel bir yayın olacak mesajını veriyordu. Yayın başladı ve İzleyici sayısı beklenenden çok daha yüksekti. Reji Amiri Necati Özdağ'ın yüzü gülüyordu. Yayın hatasız ve eksiksiz tamalandığında ekip izleyiciye kesintisiz güzel bir yayın sunmanın mutluluğunu yaşadı.

Online Konser Yayını

Online Konser hakkında bilgi almak için sitemizi inceleyiniz